Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !

Przeżyli ze sobą 50 lat!

Aż 25 par z terenu gminy świętowało niedawno swoje Złote Gody. Podczas uroczystości, którą gmina zorganizowała dla nich w Słubickim Miejskich Ośrodku Kultury, burmistrz Tomasz Ciszewicz wręczył jubilatom, w imieniu prezydenta RP, medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Gratulacje złożył im też m.in. przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Olejniczak i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Alicja Cieślak.

Wśród wyróżnionych przez prezydenta RP są: Irena i Stefan Bodnar, Zofia i Edward Chojka, Danuta i Józef Czarnieccy, Maria i Zygmunt Dąbrowscy, Maria i Jan Garbatowscy, Barbara i Emil Geliszkiewiczowie, Janina i Henryk Golikowie, Maria i Tadeusz Jagła, Władysława i Jan Kapica, Apolonia i Antoni Kolanko, Zofia i Kazimierz Koprowscy, Barbara i Józef Maksym, Alina i Jan Młyńscy, Elżbieta i Eugeniusz Nietupscy, Eugenia i Zenon Pawłowscy, Irena i Roman Pietroń, Waleria i Stanisław Pietrow, Fatma i Czesław Pośrednik, Mieczysława i Bronisław Skrzypczakowie, Stefania i Józef Starek, Teresa i Zygfryd Stadie, Janina i Henryk Szygenda, Jadwiga i Alojzy Wieczorek, Henryka i Michał Wolanin, Barbara i Bronisław Wójcikowie.

facebook google plus one