Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !

Dzieci się ścigały po kunowickiej pętli

Szkoła Podstawowa w Kunowicach po raz dziesiąty była dziś, 13 maja, organizatorem zawodów rowerowych. W jubileuszowej Kunowickiej Pętli wzięły udział dzieci w różnym wieku, z wszystkich gminnych szkół, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz niemieckiego Gross Lindow.

W kategorii dziewczęta młodsze (klasy I-III) 1 miejsce zajęły uczennice z Kunowic, a kolejne - dziewczynki z Golic i SP nr 1 w Słubicach. Wśród młodszych chłopców prym wiedli uczniowie z Kunowic, drugie miejsce zajęła SP w Golicach, a trzecie słubicka "trójka". Dziewczęta starsze (klasy IV-VI) najlepiej reprezentowała drużyna z Kunowic, na kolejnych miejscach znalazły się: SP nr 1 w Słubicach i SP w Golicach. Wśród starszych chłopców zwyciężyli uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach, drugie miejsce zdobyli chłopcy z Golic, a trzecie z SP nr 3 w Słubicach. Medale powędrowały do najlepszych zawodników, puchary do szkół, a puchar przechodni dla najlepszej szkoły pozostał w Kunowicach. Były też nagrody za najlepsze czasy w poszczególnych kategoriach. Zdobyli je: Aleksandra Sierżant z Kunowic (dziewczęta młodsze), Igor Ławrynowicz z Kunowic (młodsi chłopcy), a w starszych grupach wiekowych: Oliwia Oleksyn z Kunowic i Krystian Gregorczyk z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

facebook google plus one