Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !

Uczniowie "dwójki" podczas rodzinnego festynu sporo się dowiedzieli o Europie

10 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 zorganizowano Dzień Europy połączony z festynem rodzinnym. Wzięli w nim udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, a honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Tomasz Ciszewicz. Gmina udzieliła też wsparcia finansowego.

Każda klasa zaprezentowała europejski kraj, dbając o to, żeby jak najwięcej opowiedzieć o jego historii i kulturze. Wokół boiska szkolnego powieszono też flagi, przygotowane przez uczniów i rodziców. Były występy i wspólne zabawy. Duże zainteresowanie wzbudziły pokazy uczniów trenujących w słubickim Studiu Formy Artystycznej SFA Haliny Liszkiewicz.Wszyscy mieli też możliwość skorzystać z bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi, panie z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Słubicach mierzyły też ciśnienie krwi, można było założyć specjalne okulary i doświadczyć stanu, w jakim znajduje się człowiek po zażyciu środków odurzających.

facebook google plus one