Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !

Słubiczanie podziękowali Łukaszowi Fabiańskiemu!

Dziś, 8 lipca o 13.00 tłum słubiczan zebrał się na placu koło urzędu miejskiego, żeby podziękować bramkarzowi naszej reprezentacji, dzięki któremu nasi piłkarze świetnie wypadli na Euro 2016.

Pochodzący ze Słubic Łukasz Fabiański w swoim rodzinnym mieście odpoczywa po trudach turnieju. Przyjechał do rodziców, co natychmiast odkryli jego fani. Wśród nich jest burmistrz Tomasz Ciszewicz, który zaprosił piłkarza na spotkanie z mieszkańcami, żeby podziękować za wspaniałą grę. W prezencie Łukasz Fabiański dostał m.in. wielką maskotkę dla swojego półrocznego synka Jasia, z życzeniami, żeby wyrósł na tak wspaniałego mężczyznę jak jego tata. Prezentów było zresztą dużo więcej. Jednym z nich była piosenka skomponowana specjalnie dla Łukasza przez zespół Jerzyki z Kunowic, który zaśpiewał ją podczas dzisiejszego spotkania. Łukasz Fabiański podpisał tez kilka piłek, kupionych przez gminę, które później rzucił kibicom. Tłumy ustawiły się też w kolejce po autograf i pamiątkowe zdjęcie.

facebook google plus one