Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !

To oni zaśpiewają podczas Lubuskiego Festiwalu Piosenki

14 i 15 maja w Świebodzinie i Nowej Soli odbędą się prezentacje wojewódzkie w ramach Lubuskiego Festiwalu Piosenki. Wystąpią tam: Maria Iwaszkiewicz, Julia Radkiewicz, Aleksandra Klincewicz, Karolina Tuszewicka, Patrycja Wasilewska i zespół wokalny FORTE. To oni zostali nominowani do prezentacji wojewódzkich podczas eliminacji powiatowych, które się odbyły 26 kwietnia w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Wyboru dokonała rada artystyczna w składzie: Maciej Sławny z Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze oraz Piotr Tamborski i Małgorzata Horyza ze Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Do prezentacji wojewódzkich nominowali: M. Iwaszkiewicz, podopieczną Edyty Briżaniow, która o finał wojewódzki będzie walczyć 14 maja na Scenie Dziecięcej w Świebodzińskim Domu Kultury. W tej kategorii wiekowej jury przyznało też wyróżnienia, które dostały: Gabrysia Boryń, która podobnie jak M. Iwaszkiewicz uczy się śpiewu w SMOKu, także pod okiem E. Briżaniow oraz Karolina Konsik z Niepublicznego Przedszkola „Super Dziecko” w Słubicach ( instruktor Wioleta Konsik).

Na Scenie Młodzieżowej, 15 maja w Nowosolskim Domu Kultury , wystąpią: Julia Radkiewicz (instruktor E. Briżaniow), Aleksandra Klincewicz (instruktor Robert Banaśkiewicz) oraz podopieczni Anny Adamowicz- Karolina Tuszewicka, Patrycja Wasilewska i zespół FORTE, który tworzą uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach.

Podczas eliminacji powiatowych wyróżnienia dostali: Zuzanna Stolarek, Marta Boryń (instruktor E. Briżaniow) oraz Klaudia Czerniecka i Jerzy Sojka, których śpiewu uczy z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach – instruktor Anna Adamowicz.

Poniżej fotorelacja autorstwa Bogusława Adamowicza

facebook google plus one