Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !

Nauczyciele? Dziękujemy!

- Serdecznie dziękujemy za Państwa pracę – mówili dziś, 12 października, podczas spotkania z nauczycielami burmistrz Tomasz Ciszewicz i przewodniczący rady miejskiej Mariusz Olejniczak. Podkreślali, że to zawód szczególny, bo pedagodzy uczestniczą w wychowaniu dzieci i młodzieży, stając się autorytetami dla wielu osób.

W Urzędzie Miejskim gościliśmy przedstawicieli wszystkich samorządowych szkół i przedszkoli. Gmina nagrodziła zarówno dyrektorów placówek oświatowych jak również wyróżniających się nauczycieli. Za ich pośrednictwem burmistrz i przewodniczący rady przekazali życzenia wszystkich nauczycielom. - Oświata zawsze jest dla mnie priorytetem – podkreślał burmistrz Tomasz Ciszewicz. Przypomniał, że w planach gminy jest zarówno rozbudowa przedszkola nr 3 Miś Uszatek, jak i poprawa warunków nauki w szkole w Kunowicach. Trwa też budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Przewodniczący rady miejskiej Mariusz Olejniczak mówił natomiast, że są też plany budowy nowego przedszkola w północnej części miasta, która się mocno rozbudowuje.

facebook google plus one