Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Sukcesy słubiczan na mistrzostwach Polski

- Podczas Halowych Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych w Toruniu nasi zawodnicy: Antoni Plichta i Jakub Czak zdobyli medale. Pierwszy – złoto, drugi – brąz – informuje Ryszard Chustecki z LKS Lubusz Słubice.

Antoni Plichta, którego trenuje Krzysztof Wesołek, wywalczył złoto w biegu na 60 metrów wśród juniorów młodszych, uzyskując czas 6.99. Jakub Czak w biegu na 60 metrów przez płotki był trzeci z czasem 8.15, który jest jego nowym rekordem życiowym. Warto podkreślić, że podopieczny Jacka Grześkowiaka startował z zawodnikami, którzy są starci od niego o rok. - Barwy naszego klubu reprezentowali także Piotr Żak - w skoku o tyczce był piąty, ale pobił swój rekord życiowy oraz Anna Butkiewicz, która w biegu na 60 m, z czasem 8.12 zajęła 5. miejsce w finale B, a w ostatecznej klasyfikacji była 13. W eliminacjach uzyskała czas 8.08, co jest jej najlepszym wynikiem w karierze – podkreśla R. Chustecki. Mistrzostwa w Toruniu odbyły się od 11 do 13 lutego 2017 r.

Autor: Beata Bielecka | 16 lutego 2017Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one