Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Uwaga kierowcy! Rozpoczął się remont węzła autostrady w Świecku

Przez około trzy miesiące remontowana będzie nawierzchnia łącznic węzła Świecko, na skrzyżowaniu autostrady A2 z drogą krajową DK29. Inwestycja rozpoczęła się wczoraj, 15 maja i została podzielona na trzy etapy. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Do 8 czerwca ma zostać wyremontowana nawierzchnia łącznic węzła Świecko, od 9 do 23 czerwca trwać będzie remont nawierzchni drogi krajowej nr 29, a od 24 czerwca do 15 sierpnia remont nawierzchni DK nr 2. Inwestor – Autostrada Wielkopolska S.A zastrzega, że są to daty orientacyjne, a harmonogram prac może się zmienić z powodu niesprzyjającej pogody. Jedno jest jednak pewne. Choć żaden odcinek drogi nie zostanie zamknięty, a jedynie wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu – kierowcy muszą się liczyć z korkami. Prace remontowe mają polegać na wzmocnieniu nawierzchni. Wykonawcą jest firma Strabag. Aktualne informacje o prowadzonych pracach, płynności przejazdu na odcinku A2 Konin - Świecko dostępne są pod adresem: www.autostrada-a2.pl oraz pod numerem infolinii: +48 504 422 022 (codziennie w godz. 8.00 – 20.00).

Autor: Beata Bielecka | 16 maja 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one