Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Dzieci polubiły to miejsce w urzędzie

Przy Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich powstał kącik dla dzieci. W czasie gdy rodzice załatwiają w magistracie swoje sprawy, maluchy mają gdzie porysować czy poczytać bajki. - Ten kącik to świetna sprawa i duże ułatwienie dla rodziców – chwali Justyna Horbatowska. Gdy ona załatwiała sprawy w urzędzie, jej dwie córeczki od razu pobiegły się pobawić do kącika dla maluchów.

Miejsce to funkcjonuje od kilku tygodni. Dzieci mają tu przestrzeń, na której mogą spędzić czas czekając na załatwiających urzędowe sprawy rodziców. Dwa krzesełka, stolik, trochę kredek, książeczki, tablica do rysowania i pisania kredą… - Kupiliśmy to wszystko, ponieważ nasi petenci to głównie matki z dziećmi i chcemy zapewnić im spokojną obsługę – tłumaczy Alicja Cieślak, kierownik USC. Dodaje, że dzieci zaglądają tu bardzo często i nie siedzą już znudzone w biurze.

Autor: Beata Bielecka | 7 sierpnia 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one