Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Studia podyplomowe z ubezpieczeń społecznych zagoszczą na gorzowskiej Akademii im. Jakuba z Paradyża

Na Akademii im. Jakuba z Paradyża trwa nabór na studia podyplomowe na kierunku Ubezpieczenia Społeczne. Oferta skierowana jest do osób pracujących w ZUS bądź chcących związać z nim swoją zawodową przyszłość oraz wszystkich zainteresowanych tematyką ubezpieczeń społecznych.

Podczas 2 semestrów słuchacze zdobędą praktyczną i teoretyczną wiedzę dotyczącą procedur w zakresie ubezpieczeń społecznych a także ustalania i rozliczania świadczeń. Poznają zasady obowiązującego systemu ubezpieczeń społecznych, dowiedzą się na czym polega kontrola płatników składek oraz orzecznictwo lekarskie. Studia odbywają się w trybie niestacjonarnym 1-3 razy w miesiącu (piątki, soboty, niedziele), a ich koszt wynosi 1 500 zł za semestr. Aby wziąć udział w naborze należy dostarczyć następujące dokumenty: podanie o przyjęcie na studia podyplomowe, odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (do wglądu) wraz z jego kserokopią, 2 zdjęcia (wielkość jak do dowodu osobistego) oraz kserokopię dowodu osobistego. Dokumenty na studia podyplomowe przyjmowane są od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00, w siedzibie Akademii w pokoju 109 przy ul. Teatralnej 25. Można także wysłać je pocztą na adres: Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ul. Teatralna 25 66-400 Gorzów Wielkopolski z dopiskiem STUDIA PODYPLOMOWE Nabór potrwa do 28 września 2017 r.

Autor: Beata Bielecka | 7 sierpnia 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one