Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Kunowice zapraszają na Festyn Wincentyński

24 września, uroczystą suma odpustową o 15.00, rozpocznie się odpust ku czci Św. Wincentego a’Paulo. Po mszy mieszkańcy bawić się będą na festynie. Tegoroczne uroczystości odpustowe będą miały szczególny charakter ze względu na dwa bardzo ważne jubileusze. Pierwszym jest 400 lat Charyzmatu Wincentyńskiego. Drugi to pięciolecie działalności scholi Jerzyki.

Do wspólnego udziału w jubileuszowym koncercie zaprosiliśmy artystów, z którymi schola spotkała się na wspólnej, muzycznej drodze. Będzie to więc zespół Trochę Krzywo Nie Jest Krzywo, czyli muzycy zrzeszeni przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, którzy od samego początku wspierają scholę podczas wielu wydarzeń. Z dziećmi wystąpi również eSCe, czyli Grzesiek Aściukiewicz, Krzysztof Górski, były wokalista kleryckiego zespołu Lazaryści, Weronika Chrostowska i Mariusz Olejniczak. Koncert rozpocznie się o 17.00. Gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowany autorytet i wzór do naśladowania - zespół TGD, który wystąpi o 18.00. Zespół TGD gościł na naszym odpuście w ubiegłym roku. Artyści podczas koncertu prezentowali swoją najnowszą płytę "Wracam do domu". Tym razem zagrają najpopularniejsze utwory. Podczas festynu na zebranych gości jak zwykle będzie czekać wiele atrakcji zarówno dla ciała jak i dla ducha. Organizatorem festynu jest Kościół św. Wincentego a'Paulo w Kunowicach, partnerami: Parafia NMP Królowej Polski w Słubicach, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gmina Słubice.

Autor: Beata Bielecka | 24 września 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one