Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Ten teatr czaruje dzieci

4 i 5 listopada we frankfurckim Forum Kleista będzie okazja obejrzeć niezwykłe przedstawienie dla polskich i niemieckich dzieci. Z gościnnym występem przyjedzie nad Odrę Teatr UBS ze Schwedt, który zaprezentuje „Karła Długonosego”, baśń Moniki Radl na motywach bajki Wilhelma Hauffa. To ciekawa oferta dla dzieci od 6 lat, grup szkolnych i dla rodzin.

Na scenie wystąpią zarówno niemieccy, jak i polscy aktorzy. Przedstawienie zostało przygotowane tak, by dzieci z Polski mogły bez przeszkód śledzić fabułę baśni. Od premiery w listopadzie 2017 roku baśń „Karzeł Długonos“ obejrzało w Schwedt 16500 dzieci, w tym ponad 5000 z Polski.

Baśń o Jakubie zamienionym w karła i o pięknej Mimi zamienionej w gęś, to jedna z najbardziej popularnych bajek Wilhelma Hauffa. Zawiera cudowną mieszankę elementów baśniowych i realistycznych, co daje najmłodszym widzom możliwość przeżycia trzymającego w napięciu widowiska. Przedstawienie trwa ok. 110 minut łącznie z przerwą.

Bilety zamawiać można mailem (ticket@muv-ffo.de) lub telefonicznie (kasa biletowa: 49 335 40 10-120). UWAGA: Przy rezerwacji biletów dla grup dzieci dokonanych przed 15.10.2018 r. obowiązuje specjalny rabat, a cena biletu to 3,50 euro od osoby. Przy rezerwacjach dla grup dokonanych po 15.10.2018 r. cena biletu wynosi 5,00 euro odo osoby. Oferta dotyczy przedstawienia w dniu 5.11.2018 r.

Autor: Beata Bielecka | 5 listopada 2018Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one