Znów biegając przekroczą granice...kibicujmy im dziś!

Po raz czwarty w czasie Miejskiego Święta Hanzy odbędzie się "Bieg bez granic" na dystansie 1/3 maratonu czyli 14,065 km. Jak informuje prezes Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Zbigniew Sawicki udział w biegu zgłosiło ponad 300 osób. Zachęcamy do kibicowania. Zawodnicy wystartują dziś o 19.30 ze stadionu w Słubicach, pobiegną do Frankfurtu i znów przekroczą Odrę, żeby zameldować się na mecie na słubickim stadionie.

4. Bieg bez Granic- Lauf Ohne Grenzen to impreza, która cieszy się popularnością na polsko-niemieckim pograniczu. Udział w biegu jest płatny, kto chce wziąć w nim udział może się jeszcze zapisać przed startem (wpisowe 100 zł). Szczegóły na stronie: www.maratonczykpomiarczasu.pl lub www.sosirslubice.pl

Jak zawsze uczestników czeka wiele wrażeń, bardzo bogaty pakiet startowy i atrakcyjne nagrody w wielu kategoriach wiekowych (w sumie jest ich 6 plus kategoria open (KiM).

Kibicom podajemy trasę biegu: stadion SOSIR Słubice – ul. Sportowa– ul. 1. Maja – most graniczny– Frankfurt/Oder – Słubicer Straße, Schulstraße, Mauerstraße, Oderpromenade, Marina Winterhafen, Karl-Ritter-Platz, Berliner Straße, Karl-Marx-Straße, Logenstraße, Uferstraße, Ziegenwerder, Stadion der Freundschaft und Freizeitpark „Hermann Weingärtner“, Anger, Leopoldufer, Logenstraße, Słubicer Straße, - most graniczny - ul. 1. Maja, ul. Sportowa, - stadion SOSIR Słubice.